SİDE OTELLERİ MANAVGAT ANTALYA

ANTALYA SİDE OTEL FIRSATLARI
antalya side otelleri side ucuz otel manavgat
antalya side otelleri side ucuz otel

Türkiye'de tatil ile akla gelen şehirlerimizin başında Antalya gelmektedir. Antalya'nın MANAVGAT İlçesi merkezi ve barındırdığı bir çok tatil beldesi ile başlı başına bir cazibe merkezidir. SİDE Antalya Manavgat İlçesine bağlı yaz aylarında tatil için tercih edilen otelleri ve turistik tesileri ile öne çıkan bir bölgesir.
Antalya otelleri içerisinde çokca tercih edilen otellerden önemli bir kısmı SİDE Bölgesi Otelleridir. Zengin tarihi birikimi doğası SİDE plajları ve denizi ile güzel bir tatil imkanı sağlamaktadır.Eski çağların önemli bir  liman şehri olan SİDE  antik kalıntılar,doğası ve sunduğu imkanlarla göz dolduruyor.SİDE otelleri tatil için uygun fırsatlar sunmaktadır.
SİDE Antalya şehir merkezine (100-110 Km) mesafede yer alır.
Antalya Havaalanı (65-70 Km) mesafe uzaklıktadır.
Gazipaşa Havaalanı (105-110 Km) Mesafe uzaklıktadır.
Manavgat Otobüs Terminali (5-6 Km) Mesafededir. Ulaşım Kolaylıkla Sağlanabilmektedir.
Ayrıca SİDE Antalya Bölgesinde gezilebilecek birçok popüler noktaya yakın konumdadır.
Side'de birçok tarihi alan bulunmaktadır. Kent Surları, Büyük Kent Kapısı, Doğu Kapısı, Su Kemerleri, Büyük Anıtsal Çeşme, Kolonnel Cadde, Agora, Anıtsal Kütüphane,Devlet Agorası, Piskopos Sarayı ve Bazilikası,Vespasianus Çeşmesi, Üç Havuzlu Çeşme,Men Tapınağı, Baküs Tapınağı, Büyük Liman Hamamı,Apollon Tapınağı yakında bölgede bulunan yerlerdir.
Sorgun Plaj (3-4 Km) Mesafededir.
Titreyengöl Plajları (5-7 Km) Mesafededir.
Side Çolaklı Halk Plajı(6-9 Km) Mesafededir.
Side Apollon Tapınağı Yürüme Mesafesindedir.
Manavgat Şelalesi (8-10 Km Mesafededir.)
En uygun Antalya SİDE  otel ve tatil fırsatlarına bu sayfadan güncel olarak ulaşabilirsiniz.Antalya SİDE İçin EN Uygun Tatil Otellerini Bularak Uygun Fiyatlarla Online Rezervasyon Yaptırabilirsiniz.Aşağıda yer alan Antalya SİDE otellerinin fiyatlarına,konumlarına ve tercih edilirliklerine göre sıralayarak inceleyebilirsiniz. İsterseniz otel üzerine tıklayarak yorumlarına ulaşabilir,fiyat karşılaştırmaları yapabilirsiniz.

SİDE Otelleri ve SİDE Otel Fiyatları 

ANTALYA SİDE OTELLERİNİ KARŞILAŞTIRIN EN UYGUN OTELİ BULUN DAHA FAZLA OTEL İÇİN TIKLAYIN
Share on Google Plus

Hakkımızda

En uygun otellere ait en güncel ve pratik bilgilere uygulamaotel.com dan ulaşabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder